En yakın perdeci

Çiçekli perde bağı (braçol) galerisi

Galeri
Çiçekli perde bağı (braçol) galerisi
Bu yazımızda sizler için derlediğimiz çiçekli perde bağlarını bulabilirsiniz. Çiçekli perde bağları orta asya Türki cumhuriyetlerinde ve Rusya’da oldukça popüler ürünler olmasıyla birlikte ülkemizdede son yıllarda aranan ürünler haline geldi.

Kimi zaman tek büyük bir çiçek şeklinde kullanılan perde bağları, kimi zaman bir çok çiçeğin bir arada bulunduğu minik bir buketi andırmaktadır. Fakat nasıl kullanılırsa kullanılsın çiçekli rensoların perdelere ve evlere dekoratif anlamda çok şey kattığını söyleyebiliriz.

Perde bağı (braçol), perdelerimizi tamamlayan en önemli aksesuarlardan bir tanesidir. Rengarenk perdeler ve bunlara uyumlu braçoller evlerimizin vaz geçilmez dekoratif unsurlarıdır. Son yıllarda perde çeşitleri arttıkça bu perdelere uyum sağlayacak ve perdeleri tamamlayacak perde bağları da çeşitlendi ve perde aksesuarları arasındaki vaz geçilmez yerini korudu.

Kimi perde bağları perde rengine ve kumaşına uygun olarak aynı tür kumaştan üretilirken kimi perde bağları ise genel olarak çeşitli perdelere uyum sağlayacak şekilde farklı renklerde ve şekillerde üretilmektedir.

Kimi zaman spor, kimi zaman klasik olarak üretilen perde bağları bir çok farklı şekilde ve farklı malzemelerle üretilebilmektedir. Çiçekli, kurdele şeklinde , ip şeklinde ve bazen sade düz bir kumaş, perde bağları çeşitlerinden bazılarıdır.

Evde çiçekli perde bağı (braçol) yapımı için tıklayın

Çiçekli perde bağları galerisi


Evde hazırlayabileceğiniz dantel perde bağları perdelere oldukça güzel bir görüntü vermektedir.