En yakın perdeci

Hizmetlerimiz

Perdeciistanbul.com, perde sektörüne yönelik kolay yönetilebilir, mobil uyumlu (responsive) web siteleri ve mobil siteler, google listeleme ve google, facebook ve instagram reklamları, web siteleri, gibi alanlarda hizmet veren Türkiye’nin lider markasıdır.

Türkiye'nin lider perdeci ve perde portalı Perdeciistanbul.com üye mağazalarına aşağıda listelenen hizmetleri sunarak bir taraftan perde sektörü için kolay yönetilebilir web sitesi hizmeti verirken diğer taraftan da sektörün gelişmesine katkı sağlamaktadır.

Mağazanıza özel .com adres

Mağazanıza özel sizin belirlediğiniz bir domain adresini örneğin:www.neguzelperde.com sizin adınıza satın alınarak mağaza sayfanıza yönlendirilir. Böylece mağaza sayfanızı profesyonel bir web sitesi gibi kullanabilirsiniz.

Mağazanıza özel E-posta adresi

Mağaza sayfanız için alınan adresiniz ile uyumlu örneğin: adiniz@neguzelperde.com 1 adet kurumsal E-posta hesabını açar ve hizmetinize sunarız. Böylece gmail, hotmail vb. ücretsiz e-posta hizmetlerini kullanmak yerine prestijli bir e-posta hesabına sahip olursunuz.

Google'da reklam

Mağaza sayfanızın ya da hali hazırda bulunan web sitenizin reklamını google'da 5 gün boyunca ekstra bir ücret almadan yaparız. Böylece bilinirliğiniz artar ve daha çok müşteriye ulaşırsınız.

Google'da listelenme

Aylık binlerce tekil ziyaretçisi bulunan Perdeciistanbul.com'da mağaza sayfası oluşturarak google'da listelenmiş olursunuz. Perdeciistanbul.com aynı zamanda web sitesi bulunan mağazalara back link hizmeti vererek sitelerin google'da daha üst sıralarda çıkmasına yardımcı olur.

Mağaza sayfası

Perdeistanbul.com'da mağaza sayfası açarak kolay yönetilebilir bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Ayrıca aylık binlerce tekil ziyaretçisi bulunan Perdeciistanbul.com'da mağaza sayfası açtığınızda perde ile ilgilenen kullanıcılara ulaşabilirsiniz.

Mağaza iletişim bilgileri

Mağaza sayfanıza iletişim bilgilerinizi girerek internette bulunabilirliğinizi arttırabilir ve 'Yol tarifi al' butonu ile potansiyel müşterilerinizin mağazanıza daha kolay ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Sosyal medya hesapları

Mağaza sayfanıza sosyal medya hesaplarınızın bağlantılarını ekleyerek yeni takipçiler kazanabilirsiniz.

Mağaza yetkilisi

Kolay yönetilebilir mağaza sayfanız sayesinde mağaza yetkilinizi otomatik olarak ekleyerek müşterilerinizin sizi tanımasını sağlayabilirsiniz.

Galeri

Mağaza sayfanızda bulunan fotoğraf galerisini dilerseniz siteniz üzerinden dilerseniz mobil uygulama sayesinde kolayca yönetebilir ve mükemmel perdelerinizi potansiyel müşterilerinizle gösterebilirsiniz.

Kampanya yayınlama

Kampanya panelinden kolayca kampanyalar düzenleyebilir ve bunu Perdeciistanbul.com'un binlerce ziyaretçisine duyurabilirsiniz.
Toplam 12 kampanya hakkınız bulunmaktadır.

İş ilanı yayınlama

İş ilanı panelini kullanarak kolayca iş ilanı yayınlayabilir aradığınız personele ekstra hiç bir ücret ödemen ulaşabilirsiniz.
Toplam 6 iş ilanı hakkınız bulunmaktadır.

İletişim paneli

Mağaza sayfanızda bulunan iletişim paneli sayesinde müşterileriniz sizinle kolaylıkla iletişime geçebilir. Ürünleriniz ile ilgili sorular sorabilir ve hatta sipariş verebilirler.

Müşteri yorumları / Mağaza puanı

Müşterileriniz mağazanız hakkında yorum yapabilir ve hizmetleriniz için puan verebilir. Müşteri yorumları mağazanızın google'da üst sıralarda listelenmesine yardımcı olmaktadır.

Ziyaretçi istatistikleri

Perdeciistanbul.com alt yapısı ve algoritmları sayesinde mağaza sayfanızı ziyaret eden kullanıcıların sayfanızda hangi alanları daha çok kullandığını gün, gün istatistik olarak görebilirsiniz.