En yakın perdeci

Mutfak perdeleri 2017 modelleri

Galeri
Mutfak perdeleri 2017 modelleri

Mutfaklar, kadınların genellikle çokça vakit geçirdiği alanlardan bir tanesidir. Bu nedenle mutfakların vakit geçirmeye uygun ve daha güzel bir hale getirilmesi önemlidir. Mutfakların görünümünü zenginleştiren ve güzel görünmesini sağlayan şeylerden bir tanesi mutfakta kullanılacak perdelerdir. Mutfak için doğru perde seçimi mutfağın temiz ve bakımlı görünmesine yardımcı olur.

Mutfak perdesi seçmek dışardan kulağa basit bir işmiş gibi görünsede, doğru mutfak perdesini seçmek bazen oldukça zorlu bir süreç halini alabilir. Mutfak perdeleri kolay temizlenebilen, mutfağı ferah gösterecek perdelerden seçilmelidir.

Doğru mutfak perdesi seçmimi ile ilgili hazırladığımız makaleye buradan ulaşabilirsiniz; “Mutfak perdesi seçerken nelere dikkat edilmeli

Her yıl yüzlerce model mutfak perdesi piyasaya sürülmektedir. 2017 mutfak perde modelleri arasında stor, zebra , tül perde mutfakta en çok tercih edilen perdelerin başında gelmektedir.

Stor perdeler kullanış bakımdan çok rahat ürünlerdir. Mutfak için kumaş perde tercih edilecekse tül ve polyester tercih edilmelidir. Tül ışığı rahat geçirdiğinden dolayı mutfakların rahat aydınlanmasını sağlamaktadır.

Mutfak Zebra perdeleri de mutfağınız için en kullanışlı ürünler arasında yer almaktadır. Zebra perdeler desenli ve aralı olduğundan tül ve açık renkleri üst üste getirildiğinde mutfağın aydınlık olmasını sağlanabilir.

2017 mutfak perdeleri Desenli, renkli ve ışığı farklı olarak yansıtan modeller bulunmaktadır.

2017 yılında 2016 yılına yakın modelleri farklı desen ve renk seçenekleri ile görebiliyoruz. Bu modeller arasında yarım perdeler, stor perdeler, zebra perdeler, tül perdeler gözümüze ilişiyor. Ayrıca çizgili, kareli, canlı renklere ve açık tonlara sahip perde modellerini görüyoruz.