En yakın perdeci

Home&Tex ev tekstil ve dekorasyon fuarı 26 – 29 Ekim 2016

Home&Tex ev tekstil ve dekorasyon fuarı 26 – 29 Ekim 2016

26 Ekim 2016 - 29 Ekim 2016

Yeşilköy/İstanbul

Home&Tex, 26 – 29 Ekim 2016 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul’da gerçekleşecek. Ev tekstili ve dekorasyon denildiğinde akıllara gelen ilk fuarlardan biri olan Home&Tex fuarı yine oldukça ilgi çekeceğe benziyor.

Ev tekstili sektörünün gücünü, prestijini ve tecrübesini yansıtan Home&Tex, dünyanın en büyük fuarlarından olan Evteks’in organizatörü İstanbul Fuarcılık A.Ş tarafından, TETSİAD – Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş Adamları Derneği iş birliğiyle bu yıl 4. kez adından söz ettirecek.

Yaklaşık 600 firmaya ev sahipliği yapan Home&Tex, Almanya, Fransa, Rusya, İtalya, Kuzey Afrika, Türki Cumhuriyetler ve Orta Doğu ülkelerinin de içinde bulunduğu 92 ülkeden alıcı grubunu da ağırlayacak.

Tül, perde, brode, perde aksesuarları, perde mekanizmaları, döşemelik kumaş, uyku ve yatak odası ürünleri, mutfak ve yemek odası tekstili, havlu ve banyo ürünleri, dekorasyon ürünleri, duvar kaplamaları, yer kaplamaları ve iplik işi yapan katılımcılarımızla bir arada olarak doğru, güvenilir ve ticari bağlantılar kurarken, ithalatçılar, ihracatçılar, üreticiler, toptancılar ve distribütörler, acenteler, alım ofisleri, büyük perakende mağazalar, zincir mağazalar, oteller, tasarımcılar, iç mimarlar ve dekoratörlerin ziyaretleri ile iş sahanızı, ticari faaliyetlerinizi geliştirebilir karlı anlaşmalara imza atabilirsiniz.

Katılımcı Profili

Tül, Perde, Brode

Perde Aksesuarları

Perde Mekanizmaları

Döşemelik

Uyku ve Yatak Odası Ürünleri

Mutfak ve Yemek Odası Tekstili

Havlu ve Banyo Ürünleri

Dekorasyon Ürünleri

Duvar Kaplamaları

Yer Kaplamaları

İplik

Diğer

Fuar Künyesi

Fuar : Home&Tex – Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı

Tarih : 26 – 29 Ekim 2016

Yer : CNR Expo Fuar Merkezi

Beklenen Katılımcı Sayısı : 500’ün üzerinde firma

Beklenen Ziyaretçi Sayısı : 50.000

İletişim Bilgileri

Telefon : +90 212 465 74 74
Adres : Cnr Ekspo Fuar Merkezi Yeşilköy-Bakırköy- İstanbul