alisveris.perdeciistanbul.com online mağazası açıldı.

Perdeciistanbul.com ailesi olarak bugün sizlere müjdeli bir haberi duyurusunu yapmak istiyoruz.

Uzun süredir planladığımız ve siz değerli perdeciistanbul.com misafirlerine sunmak istediğimiz online mağazamızı açmış bulunuyoruz.

Az önce belirttiğimiz gibi uzun süredir planlıyorduk fakat doğru bir alt yapı ve doğru ürünlerle karşınıza çıkmak için bazı hazırlıklar yapmamız gerekiyordu.

Peki Perdeciistanbul.com mağaza sitesini  neden açtık ve müşteri kitlemize neler sunuyor olacağız ?

Öncelikli hedefimiz sizlere en uygun fiyatlı ürünleri sunabilmek, yani bir bakıma perde sektörü için  bir fırsat mağazası açmış sayılır.

Tabiki sizlerin beğenisine sunacağımız ucuz ürünlerin kaliteli olmasına özen gösteriyoruz.

Bu sebeple çin malı denilen kalitesiz, uzak doğu malları yerine ülkemizde üretilen, yerli malı ürünleri sizlere sunuyor olacağız.

Peki bu ürünler nasıl hem ucuz, hem de kaliteli oluyor?

İnsanların kafasına en çok takılan şeylerden bir tanesi Perdeciistanbul.com sanal mağazasında satılan ürünlerin nasıl hem kaliteli hem de ucuz olacağıydı.

Bu soruya çok basit bir cevabımız var, perdeciistanbul.com sanal mağazasında satılan ürünler seri sonu ürünler ve sitemizde satılan ürünlerin, özellikle zebra ürünlerin çoğundan sadece 1 tane mevcut.

Şimdilik alışveriş ücreti havale ile yapılabiliyor, fakat en kısa sürede kredi kartıyla güvenli alışverişe geçiyor olacağız.

Sizde ucuz perde fırsatlarını kaçırmak istemiyorsanız aşağıdaki linke tıklayarak perdeciistanbul.com sanal mağazamıza uğrayın.

İyi alışverişler dileriz.

Perdeciistanbul.com sanal mağaza adresimiz alisveris.perdeciistanbul.com

 

Benzer konular:

Bir cevap yazın