Home&Tex ev tekstil ve dekorasyon fuarı 26 – 29 Ekim 2016

Home&Tex, 26 – 29 Ekim 2016 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul’da gerçekleşecek. Ev tekstili ve dekorasyon denildiğinde akıllara gelen ilk fuarlardan biri olan Home&Tex fuarı yine oldukça ilgi çekeceğe benziyor.

Ev tekstili sektörünün gücünü, prestijini ve tecrübesini yansıtan Home&Tex, dünyanın en büyük fuarlarından olan Evteks’in organizatörü İstanbul Fuarcılık A.Ş tarafından, TETSİAD – Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş Adamları Derneği iş birliğiyle bu yıl 4. kez adından söz ettirecek.

Yaklaşık 600 firmaya ev sahipliği yapan Home&Tex, Almanya, Fransa, Rusya, İtalya, Kuzey Afrika, Türki Cumhuriyetler ve Orta Doğu ülkelerinin de içinde bulunduğu 92 ülkeden alıcı grubunu da ağırlayacak.

Tül, perde, brode, perde aksesuarları, perde mekanizmaları, döşemelik kumaş, uyku ve yatak odası ürünleri, mutfak ve yemek odası tekstili, havlu ve banyo ürünleri, dekorasyon ürünleri, duvar kaplamaları, yer kaplamaları ve iplik işi yapan katılımcılarımızla bir arada olarak doğru, güvenilir ve ticari bağlantılar kurarken, ithalatçılar, ihracatçılar, üreticiler, toptancılar ve distribütörler, acenteler, alım ofisleri, büyük perakende mağazalar, zincir mağazalar, oteller, tasarımcılar, iç mimarlar ve dekoratörlerin ziyaretleri ile iş sahanızı, ticari faaliyetlerinizi geliştirebilir karlı anlaşmalara imza atabilirsiniz.

Katılımcı Profili:

Tül, Perde, Brode
Perde Aksesuarları
Perde Mekanizmaları
Döşemelik
Uyku ve Yatak Odası Ürünleri
Mutfak ve Yemek Odası Tekstili
Havlu ve Banyo Ürünleri
Dekorasyon Ürünleri
Duvar Kaplamaları
Yer Kaplamaları
İplik
Diğer

Fuar Künyesi:

Fuar : Home&Tex – Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı
Tarih : 26 – 29 Ekim 2016
Yer : CNR Expo Fuar Merkezi
Beklenen Katılımcı Sayısı : 500’ün üzerinde firma
Beklenen Ziyaretçi Sayısı : 50.000

 

Telefon: +90 212 465 74 74
Adres : Cnr Ekspo Fuar Merkezi Yeşilköy-Bakırköy- İstanbul

Benzer konular:

Bir cevap yazın